• info@acilimlojistik.com
 • 0532 549 14 43

Personel Tedarik

Personel Tedarik

Günümüz iş dünyası her konuda olduğu gibi insan kaynakları konusunda da esneklik gerektirmekte ve bu esneklik firmalara çok fazla yarar sağlamaktadır. EMRE İNSAN KAYNAKLARI, firmaların bu ihtiyacına yönelik olarak, dönemsel ve sürekli elemanların tedariki alanında son derece esnek istihdam çözümleri sunmaktadır.

Bu çözümleri kullanarak, kadrolu personel ile dönemsel ve daimi kadro dışı personelin doğru bileşimini oluşturan firmalar, çok yönlü bir kazanç elde etmektedirler. Firmalar gerektiğinde dönemsel iş gücü olanaklarından yararlanarak üretimini artırabilir, gerektiğinde ise daha düşük sayıda personelle maliyetini düşürebilir. Bu yolla sağlanacak olan organizasyonel esneklik, firmalara benzersiz bir hareket kabiliyeti kazandırmaktadır. 

Firmaların günlük haftalık ve aylık olmak üzere iş kapasitesinin artış gösterdiği zamanlarda SGK’lı günlük personel (yevmiyeci) temini edilmektedir. Böylece söz konusu firmalar sürekli kısa vadede personeli giriş çıkış yapmaktan ve yasal sorumluluktan kurtulmaktadır.

Emre İnsan Kaynakları Günlük Personel Temini yaptığı firmalara halen;

Depo Elemanı , Ofis Boy,  Forklift Operatörü, Çay Hizmetleri Elemanı, Reach Truck Operatörü, Etiketleme Paketleme, Kolileme Personeli, Kaynakçı, Üretim Elemanı, Yükleme Boşaltma Elemanı, Barkodlama Elemanı, Ürün Toplama Elemanı temin etmektedir.

EMRE İNSAN KAYNAKLARI saha operasyon görevleri

 • Tesiste çalışan personellerin sorunları ile ilgili geri bildirimleri almak ve çözümü sağlamak
 • Saha organizasyonu düzenlemek ve koordinasyonu sağlamak
 • İstenilen bölgelerde personel tedariki ve organizasyonu sağlamak
 • Personel ve firma ile ilgili evrak tedariki ve takibini yapmak
 • Türkiye geneli operasyonlarında istenilen vasıflardaki personel tedarikini sağlamak
 • Yeni oluşumlar ve projelerle ilgili sıfırdan kadro kurmak
 • Oluşturulan kadrolarla ilgili devamlılığı sağlamak ve genel merkezi bilgilendirmek
 • Mevcut operasyonda ihtiyaçları tespit etmek ve gerekirse personel sorumlusu görevlendirmek
 • Dönemsel personel havuzu oluşturmak

Dönemsel ve Sürekli Personel Hizmeti

Dönemsel ve Sürekli eleman hizmetleri ile sunulan organizasyonel esneklik, firmanıza benzersiz bir hareket kabiliyeti kazandırır!

Günümüz iş dünyası her konuda olduğu gibi insan kaynakları konusunda da esneklik gerektirmekte ve bu esneklik firmalara çok fazla yarar sağlamaktadır.

EMRE İNSAN KAYNAKLARI, firmaların bu ihtiyacına yönelik olarak, dönemsel ve sürekli elemanların tedariği alanında son derece esnek istihdam çözümleri sunar. Bu çözümleri kullanarak, kadrolu personel ile dönemsel ve daimi kadro dışı  personelin doğru bileşimini oluşturan firmalar, çok yönlü bir kazanç elde etmektedirler; şöyle ki gerektiğinde dönemsel iş gücü olanaklarından yararlanarak üretiminizi artırabilir, gerektiğinde ise daha düşük sayıda personelle maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Bu yolla sağlayacağınız organizasyonel esneklik, firmanıza benzersiz bir hareket kabiliyeti kazandırır.

İstihdam çözümleri konusunun Süreli/Süresiz olarak, yılda 1000 kişiye iş olanağı sunuyoruz ve bu iş olanaklarını yaratırken, Türkiye’nin önde gelen pek çok şirketine hizmet veriyoruz. Deneyimlerimiz, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, istediğiniz sayıda Süreli/Süresiz personele optimum maliyetle ve ihtiyacınız olan zaman aralığı için ulaşabilmenizi sağlar.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun adayları seçerken çok titiz ve özenli bir süreç uyguluyoruz. Farklı etaplı mülakatlar, beceri testleri, genel yetenek testleri sonucunda size, işe başladığı gün verimlilik alabileceğiniz Süreli/Süresiz elemanlar yerleştirir ve AÇILIM LOJİSTİK olarak özel bir hizmet sağlarız.

Şirketinizin hızlı büyümesinden kaynaklanan iş gücü ihtiyaçlarının çözümü:

 • Acil işleri ya da beklenmedik büyük siparişleri karşılamak için
 • Yeni personele ihtiyaç duyuyorsunuz, ama sürekli pozisyonda çalışacak birini işe alıp almamaya henüz karar vermediniz (ya da sürekli pozisyonda işe alamayacaksınız)
 • Zaman zaman yapılması gereken görevlerin çözümünde yardıma ihtiyaç duyuyorsunuz (örneğin, projelerin organizasyonu, promosyonların düzenlenmesi)
 • Belirli süreli veya Belirli süresiz işlerde.
 • Belirli bölgelerde yapılanmak istemediğiniz bölgelerdeki projeler
 • Şirketinizin faaliyetlerine bağlı olarak, Belirli / Belirsiz Süreli daha fazla iş gücü ihtiyacı ortaya çıkıyor (örneğin, İnşaat, turizm, Üretim)
 • Depolama işlerinde günlük personeller etiketleme personeli, ürün toplama personeli, elleçleme personeli ve yükleme boşlatma personelleri gibi alanlarda personel tedarik hizmeti sağlamaktayız.